Aupark

Aupark, Optima, Kika, Galéria ...

Re: Aupark

Poslaťod kelimok v Pon Apr 21, 2008 9:33 pm

.
Naposledy upravil kelimok dňa Pon Apr 21, 2008 9:36 pm, celkovo upravené 2
kým múdry premýšľa, hlúpy urobí...
Obrázok užívateľa
kelimok

Poslaťod astley v Pon Apr 21, 2008 9:34 pm

Steri Napísal:
cudzinec Napísal:No dúfajme a verme, že sa nakoniec podarý nájsť financie na uskutočnenie tunelu. Bolo by to výborné ak by sa takto vyriešila doprava na Námestí osloboditeľov. Tak snáď sa čoskoro dočkáme.

tunel by bol super, no ako by bol potom rieseny vjazd do pozdemnych garazi? s tunela by isiel este jeden tunel popod tunel? :)
Tunel ked bude nikdy nebol planovany pozdlz celej sturovej.Ale zapusti sa pred krizovatkou a vyusti zhruba tam kde su teraz zastavky mhd ;)
Obrázok užívateľa
astley

Poslaťod Fragile v Pon Apr 21, 2008 9:39 pm

no to je jasne ze mesto peniaze nema, ale vraj sa planuju nejake PPP projekty, co by mohlo pomoct
Fragile

Poslaťod adrian v Str Apr 23, 2008 6:06 am

adrian

Poslaťod Steri v Str Apr 23, 2008 9:00 am

astley Napísal:
Steri Napísal:
cudzinec Napísal:No dúfajme a verme, že sa nakoniec podarý nájsť financie na uskutočnenie tunelu. Bolo by to výborné ak by sa takto vyriešila doprava na Námestí osloboditeľov. Tak snáď sa čoskoro dočkáme.

tunel by bol super, no ako by bol potom rieseny vjazd do pozdemnych garazi? s tunela by isiel este jeden tunel popod tunel? :)
Tunel ked bude nikdy nebol planovany pozdlz celej sturovej.Ale zapusti sa pred krizovatkou a vyusti zhruba tam kde su teraz zastavky mhd ;)

ja som zase pocul ze tunel by mal zacinat asi v urovni dargova a koncit na palackeho, tak preto som napisal co som napisal.. keby to malo byt ako hovori astley, nebol by to tunel ale podjazd, ci nie? - take nieco ako v spisskej novej vsi v smere od centra na levocu a kosice, ten popod zeleznicu. alebo nieco take ako maju v prievidzi.. :D
Steri

Poslaťod kelimok v Str Apr 23, 2008 9:56 am

aku ma vyhodu tunel oproti urovnovemu riseseniu s podchodom? okrem toho ze hluk a vacsia pesia zona by bola?

ak by dali do podchodu eskalatory pre starsich ludi a kamery a silne svetlo, aby tam nebola kriminalita a zachod , tak by to bolo vsetko uplne v poho si myslim...
kým múdry premýšľa, hlúpy urobí...
Obrázok užívateľa
kelimok

Poslaťod astley v Str Apr 23, 2008 11:30 am

Steri Napísal:ja som zase pocul ze tunel by mal zacinat asi v urovni dargova a koncit na palackeho, tak preto som napisal co som napisal.. keby to malo byt ako hovori astley, nebol by to tunel ale podjazd, ci nie? - take nieco ako v spisskej novej vsi v smere od centra na levocu a kosice, ten popod zeleznicu. alebo nieco take ako maju v prievidzi.. :D

Tak este raz.Tunel ma zacinat niekde na urovni dargova(pred krizovatkou) a vyusti niekde pri zastavkach mhd.Nikdy nemal a nemoze koncit na palackeho nakolko tam bodu vyjazdy z auparku a dalej odbocovacie a napojovacie pruhy na jantarovu a proti fasist.bojpvnikov.Videl som schemu od p.Titla ktory riesi dopravu pre aupark ;)
Obrázok užívateľa
astley

Poslaťod Steri v Str Apr 23, 2008 8:59 pm

takze to bude podjazd teda.. ziadny tunel.. ok saq ved sa nehadam :D
Steri

Poslaťod Noddy v Str Apr 23, 2008 9:03 pm

ASTLEY: A presne Ing. Titl Vam vysvetli, preco mimiourovnove riesenie nie je potrebne. A rovnakotak Vam vysvetli, preco bude treba krizovatku palckeho - jantarova prestavat na mimourovnovu, ale nie hned.

KELIMOK: Nezda sa Vam absurdne, ze v samom centre maju byt uprednostnene auta pred chodcami, ktori budu vyhanani do tunelov jak krty? Nemalo by to byt naopak?
Noddy

Poslaťod astley v Str Apr 23, 2008 9:18 pm

^^^^^ Ale ja nehovorim ze to musi byt za kazdu mimourovnove.Viem ze sa da aj povrchovo dobre vyriesit.Ja som len upresnil co som videl na plane od p.Titla. ;)
Obrázok užívateľa
astley

PredchádzajúciĎalší

Späť na Obchodné centrá

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť