stavebny boom v prešporku

stavebny boom v prešporku

Poslaťod kelimok v Pon Máj 05, 2008 9:02 pm

vcera som pozeral Full summary of projects Bratislava na SSC, a ostal som v uzase, zastavil sa mi dych, ked som iba roloval obrazky 5minut...myslite ze aj k nam take nieco dorazi aspon s polovice?
kým múdry premýšľa, hlúpy urobí...
Obrázok užívateľa
kelimok

Re: stavebny boom v prešporku

Poslaťod admin v Uto Máj 06, 2008 7:30 am

mozeme spravit aj bratislavaprojekty.com :)
Obrázok užívateľa
admin
Site Admin

Poslaťod kelimok v Uto Máj 06, 2008 10:57 am

h, no viem ze trosku to je oftopik, ale chcel som to len ako pocut nazor ostatnych ci su Kosice spiaca princezna, ako povedal podpredseda NRSR , Paška....lebo oproti bratislave urcite ano...
kým múdry premýšľa, hlúpy urobí...
Obrázok užívateľa
kelimok

Poslaťod Fragile v Str Máj 07, 2008 7:31 pm

kosice boli spiacou princeznou od neznej revolucie, a teraz ked sa prebudzaju oznacit ich za spiacu, je hlupe, scestne, politicke, nelogicke, neiformovane, detinske
Fragile

Poslaťod matiasmx v Štv Júl 03, 2008 7:18 pm

kelimok Napísal:vcera som pozeral Full summary of projects Bratislava na SSC, a ostal som v uzase, zastavil sa mi dych, ked som iba roloval obrazky 5minut...myslite ze aj k nam take nieco dorazi aspon s polovice?

hmm a to uz v poslednom case sa tam moc nepridava kedze mam menej casu ale o takych 10 projektou by to bolo vecie ;) btw myslim ze Kosice zaziju rovnaky bum mako BA
Obrázok užívateľa
matiasmx

Poslaťod Patriot v Str Mar 18, 2009 2:49 pm

Košice vs. Bratislava ...
Bratislava sa už dávno plne rozvíja a posúva dopredu a je to myslím najrýchlejšie sa rozvíjajúce mesto Európy ... v čom by podľa vás mala byť Blava príkladom pre Košice? ... mne sa páči ako sa z Auparku vychádza do sadu Janka Kráľa a potom k Dunajskému nábrežiu ... krása ... podobne je na tom Polus a jazero Kuchajda ... v Košiciach chýba obchoďák prepojaný s parkom ... snaď Galéria to niekam dotiahne s parkom za Sladovňou ...
Na Bratislave sa mi ale nepáči, že ju chcu prehustiť mrakodrapmi ... :D ja keby im tam zápchy už teraz nestačili ... u nás sa našťastie so žiadnými neráta ... stačí nám nová nemocnica ;) ...
vaše názory?
Patriot

Poslaťod AdianSK v Štv Mar 19, 2009 2:54 pm

súhlasím s tebou, že by trebalo pri OC nejaké tie oddychové zóny... skrášlilo a zľudštilo by to okolie aby to nebolo veľmi betónové... ohľadom výškových budov: nemuselo by byť na škodu keby sa v KE vystavali ale nie v strede mesta... poschodové parkoviská by som ale prijal viac... lebo aj keď sa u nás nevytvárajú toľké zápchy, máme nedostatok parkovacích miest.
AdianSK

Poslaťod cudzinec v Pon Mar 23, 2009 11:30 am

Ja si myslim, ze porovnavat Bratislavu s Kosicami nie je rozumne, pretoze su to dve rozne mesta. To ze je v Bratislave stavebny boom a ze sa rozvija je super a bratislavcanom to prajem. Ved je to hlavne mesto SR a nech trosku vyzera... Mrakodrapy? Preco nie, Myslim si, ze to Bratislave len prispeje...samozrejme je to vec nazoru. Ale nechajme Bratislavu Bratislavou... Ja ako rodeny Kosican si myslim, ze do Kosic sa mrakodrapy prilis nehodia. Skor by Kosice potrebovali vyriesit dopravu, ktora je v niektorych castiach mesta tragicka. A prajem Kosiciam aby sa co najskor podarilo vyriesit vystavbu v okoli Nam.osloboditelev...Aupark, Hotely Superior a City, hlavne dopravu, ako aj krizovatku smerom k plavarni atd. Pre druhe najvacsie mesto Slovenska je trosku hanba, ako vyzera centrum mesta...mam teraz na mysli byvali dom techniky a "park" pred nim a oplotene parkovisko, byvala fontana, ci zanedbany park s pametnikom hridnov 2.svetovej vojny. Kosice su krasne, maju potencial, ale bude to chciet este mnoho bohatych investorov a developerov, aby sa Kosice stali skutocne modernym mestom 21.storocia... Drzim palce aby sme sa coskoro /do 3-5.rokov/dockali...
cudzinec

Poslaťod P.L v Sob Jan 16, 2010 9:50 pm

http://korzar.sme.sk/c/5189665/kosice-c ... -boom.html divne tych boomov tu bolo viac ohladom kosic :D :D :D
P.L

Späť na Voľná diskusia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia